Електричний виклик.

Чистий аеродинамічний силует IONIQ збагачений рядом нових елементів дизайну. Потужні світлодіодні фари розміщені під нахилом до гладкої закритої решітки, що гордо сповіщає про наявність за нею електричної силової установки.

Eкстер’єр

Створений для краси та максимальної ефективності.

Витончена елегантна зовнішність IONIQ Electric, що була ретельно оптимізована, для максимальної економії заряду батареї має коефіцієнт опору лише 0,25 - що робить його одним з найбільш аеродинамічних автомобілів на ринку. Плавний та динамічний дизайн фастбеку вражає ззовні і водночас забезпечує високу безпеку та ефективність.

 1. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 10

  Закрита плаваюча решітка.

  Рівна закрита плаваюча решітка нового IONIQ Electric притягує погляд своєю незвичайною зовнішністю, гордо сповіщаючи про електричну силову установку, яка знаходиться за нею.

 2. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 11

  Світлодіодні фари головного світла.

  Можливість оснащення комплектації новими світлодіодними фарами додає стилю та кращої оглядовості. Насолоджуйтесь більш динамічним виглядом, а також покращеною оглядовістю вночі та безпекою.

 3. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 12

  16-дюймові легкосплавні диски.

  Стильні легкосплавні диски IONIQ Electric допрацьовані таким чином, щоб спрямовувати потік повітря на гальмівні диски для охолодження і більш ефективного гальмування.

  Інтер’єр

  Просторий та вишуканий інтер’єр.

  Переосмислений дизайн інтер’єру нового IONIQ Electric є абсолютно чистим, таким де не має нічого зайвого, додатково автомобіль оснащений новими функціями. Насолоджуйтесь практичністю 5-місного седану, який забезпечує рівень комфорту та зв’язку без компромісів. Інтер’єр був створений з використанням низки екологічно чистих та природних матеріалів, включаючи органічний цукровий очерет та вулканічний камінь.

  1. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 20

   Шкіряний салон Fossil Grey.

   Інтер'єр Fossil Grey надає вам вибір сидінь із тканини або шкіри.

  1. 1
  2. 2
  1. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 22

   Інтер’єр Shale Grey.

   Інтер'єр Shale Grey оснащений шкіряними сидіннями.

  1. 1
  1. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 23

   Навігаційна мультимедійна система з 10.25'' LCD монітором.

   10.25-дюймовий сенсорний дисплей надає легкий та зручний доступ до функцій автомобіля, мультимедіа, навігації та мобільних додатків.

  2. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 24

   Підігрів керма.

   Насолоджуйтесь теплом в руках в холодні дні. Ідеально розташовані елементи управління дозволяють залишатися на зв’язку та керувати автомобільними системами під час безпечної їзди.

  3. Дизайн Hyundai IONIQ Electric | Хюндай Мотор Україна - фото 25

   Управління клімат-контролем.

   Центральна консоль була повністю перероблена та отримала високотехнологічний дизайн. Розумний сенсорний клімат-контроль підкреслює чіткий, вишуканий вигляд.