Живи яскравим життям.

Нова KONA пробуджує яскраві емоції. Сучасний та виразний дизайн моделі загострює почуття та спонукає познайомитися ближче із можливостями цього автомобіля. Сідай, запускай двигун і відчуй, як готова до динамічної їзди KONA неначе оживає. Від передньої до задньої частини, KONA зазнала значних оновлень, аби відповідати потребам клієнтів, які ведуть активний спосіб життя.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 8

Твій стиль, твої правила.

Нова KONA має впевнений, сучасний стиль, який завжди буде доречним незалежно від маршруту твоєї подорожі: як в місті, так і на бездоріжжі, в новій KONA ти завжди почуватимешся так, неначе вдома.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 9

Розроблена, щоб вирізнятися.

Мужні лінії нової KONA привертають увагу з будь-якого ракурсу. Потужний та сбалансований дизайн, що підкреслюється кожним вигином, також включає захисні накладки над колісними арками. Нижня захисна обшивка кузову, котра простягається вздовж та поперек корпусу моделі, забезпечує практичний захист від каміння та іншого дорожнього сміття.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 10

Обирай оздоблення, що відповідає твоєму стилю.

Достатньо одного погляду, аби зрозуміти, що дизайн нової KONA випереджає час. Футуристичний? Безумовно, але в ньому немає нічого радикального, адже інноваційність дизайнерських рішень моделі зроблені напрочуд вчасно. Складна геометрія з безліччю цікавих високотехнологічних деталей, як, наприклад, технологія LED освітлення та напрочуд привабливі легкосплавні диски – все це неодмінно зачаровує та радує око.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 11

Новітньо оформлена передня частина справляє враження спортивного та мужнього вигляду.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 12