На весь модельний ряд Hyundai діє унікальна кредитна пропозиція


Компанія "Хюндай Мотор Україна" оголошує про початок дії нової фінансової пропозиції: з 18 липня 2019 року автомобілі марки Hyundai можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах - 0.01% річних на 5 років без комісії *. Спеціальна пропозиція діє в усіх офіційних дилерських центрах Hyundai.

Вже зараз всі потенційні покупці автомобілів Hyundai мають прекрасну нагоду стати власником нової моделі, скориставшись однією з найвигідніших на ринку України кредитних пропозицій - 0.01% річних до п'яти років без комісій.

Унікальна кредитна пропозиція за програмою Hyundai Finance діє на легкові моделі i10, i30, Accent, Elantra, Grandeur, кросовери Creta, Tucson, Santa Fe, Grand Santa Fe, мінівен Н-1 і електромобіль IONIQ Electric 2018-2019 років виробництва.

Одна з переваг нової кредитної пропозиції від Hyundai Finance - можливість покупки автомобіля на термін від двох до п'яти років з фіксованою процентною ставкою 0.01% при первинному внеску від 30%.

Детальніше про унікальну пропозицію можна дізнатися тут

Не пропустіть можливість придбати новий автомобіль Hyundai на унікальних умовах!

* Пропозиція дійсна з 18 липня до 31 грудня 2019 року (включно). Розуміється фінансування придбання автомобілів Hyundai (і10, і30, IONIQ Electric, Accent, Elantra, Grandeur, Creta, Tucson, Santa Fe, Grand Santa Fe, H-1) за умови сплати від 70% вартості автомобіля; при ставці  0,01% річних, строком до 60 місяців з першим внеском від 70% реальна річна процентна ставка становить 0,09%. Ставка річних відсотків вказана без урахування комісій, витрат на страхування, зборів до Пенсійного фонду України та інших обов’язкових платежів, необхідних для купівлі, реєстрації, обтяження автомобіля. Кількість автомобілів обмежена. Кредитує АТ "Ощадбанк". Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011р. Акція поширюється на автомобілі, що придбаваються в офіційній дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна" 2018-2019 рр. випуску. АТ "Ощадбанк" залишає за собою право змінювати умови.

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.