Hyundai Mobis побудує два заводи у Південній Кореї по виробництву паливних елементів, щоб пришвидшити розвиток технологій на основі водню та зміцнити лідерство у цій галузі на глобальному ринку.

Нові заводи почнуть виробництво вже у другій половині 2023 року. Після повного запуску на заводах вироблятимуть 100 000 водневих паливних систем щорічно.

Hyundai Mobis на сьогодні володіє найбільшими потужностями з виробництва паливних елементів, нарощування потужностей лише закріпить статус лідера на ринку водневої мобільності.

Після завершення виробництва Hyundai Mobis вже матиме 3 заводи, адже у 2018 році компанія першою у світі створила повний комплекс виробництва паливних елементів та інших електронних компонентів у місті Чхунджу, який виробляє близько 23 000 паливних елементів на рік.

«Незважаючи на невизначеність, в тому числі із-за COVID-19, ми вирішили вкласти масштабні інвестиції для посилення власної конкурентоспроможності. Ми й надалі інвестуватимемо в інфраструктуру, розробки та інновації, що дозволять активніше розвивати можливості водню та покращуватимуть екосистему», – зазначив президент та CEO Hyundai Mobis Сун Хван Чо.

Після завершення будівництва нових заводів Hyundai Mobis планує розширити лінійку своєї продукції, що використовують системи паливних водневих елементів. На сьогодні більшість цих систем використовуються в електроавтомобілях, але також плануються застосувати розробки для виробництва будівельних машин та логістичного обладнання.

Минулого року компанія розробила концепт вантажопідіймача, що працює на водні. Це відкрило можливості виходу Hyundai Mobis на ринок будівельної техніки. Зараз компанія розробляє водневий екскаватор та планує використовувати технологію для малих літаків.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.