Команда Hyundai Motorsport завершила четвертий сезон в WRC перемогою


16-19 листопада 2017 року Австралії відбувся фінальний, 13 за рахунком етап Світового чемпіонату з ралі WRC-2017, в якому в четвертий раз брала участь команда Hyundai Motorsport. На цьому етапі представники нашої команди, екіпажі Невілль/Жільсуль та Паддон/Маршалл показали відмінні результати, що дозволило їм посісти перше і третє місце відповідно на австралійському п'єдесталі пошани. Чемпіонат команда Hyundai Motorsport закінчила на другій позиції, а кращим пілотом команди за результатами всіх 13 етапів став Тьєрі Невілль.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 6

Австралійський етап для Hyundai Motorsport став експериментальним: команда вже не могла претендувати на загальну перемогу в чемпіонаті, і тому зосередила зусилля на підготовці до старту в новому сезоні WRC. В Австралії команда виставила три екіпажі: Невілль/Жільсуль, Паддон/Маршалл та Міккельсен/Джегер. Інтрига полягала не тільки в особистому протистоянні провідного гонщика команди Тьєррі Невілля з одноосібним лідером Чемпіонату Себастьяном Ожье, але і в поверненні на траси австралійського континенту новачка Hyundai Motorsport Андреаса Міккельсена, який рік тому в складі команди Volkswagen святкував тут же тріумф.

У перший же день гонки лідерські амбіції Hyundai Motorsport були підтверджені вдалими виступами екіпажів Міккельсен/Джегер (1 місце) та Невілль/Жільсуль (2 місце). Дует Паддон/Маршалл закріпився на сьомому місці. Другий день гонки ознаменувався сходженням екіпажу Міккельсен/Джегер з траси через пошкодження коліс, які гонщики не змогли вчасно ліквідувати. Проте екіпаж Невілль/Жільсуль обійшов конкурентів і святкував в цей день перемогу, а дует Паддон/Маршалл поліпшив власний результат попереднього дня, фінішувавши на п'ятому місці.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 7

Вирішальна гонка третього дня змагань подарувала справжню інтригу: в боротьбі за високі місця на подіумі з іменитими конкурентами з M-Sport World Rally Team і Toyota Gazoo Racing World Rally Team екіпаж Тьєррі Невілля зміг зробити, здавалося б, неможливе і прийти на фініш першим. Успіх партнерів по команді закріпив дует Паддон/Маршалл: гонщики залишили поза справами одноосібного лідера Чемпіонату Себастьяна Ожьє, і прийшли на фініш третіми. Перемога Тьєррі Невілля і Ніколя Жільсуля на Ралі Австралії стала четвертою для Hyundai Motorsport в Чемпіонаті світу-2017, після тріумфів на ралі Монте-Карло, Аргентини і Польщі.

«Це особлива перемога і я присвячую її всій команді. Ми наполегливо працювали протягом усього сезону, щоб показувати найкращі результати, і нехай не завжди це виходило, ми ніколи не здавалися. Зараз ми насолоджуємося перемогою, але всі наші думки вже в наступному сезоні, де Hyundai Motorsport буде обов'язково боротися за чемпіонство», - сказав Тьєррі Невілль.

Директор команди Мішель Нандан особливо відзначив роль автомобіля, на якому виступали екіпажі протягом Чемпіонату - Hyundai i20 Coupe WRC. За його словами, зусилля інженерів, які вони доклали до доопрацювання гоночного автомобіля, так само як і майстерність пілотів, стали визначальними для досягнення такого високого результату.

«Це був один з найбільш спірних сезонів в WRC. Дякую нашим суперникам за кілька захоплюючих битв протягом усього сезону, що вилилося в фантастичний рік для Hyundai Motorsport. Я також дякую всім членам нашої команди з Альценау за їх індивідуальний внесок в наш сезон - і нашим партнерам та уболівальникам», - підкреслив Нандан.

Перший етап Чемпіонату світу з ралі 2018 року відбудеться в Монте-Карло 25-28 січня. Формально сезон розпочнеться 11 січня зі спеціального заходу, який відбудеться в рамках Autosport International Show в Бірімнгеме (Великобританія).

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 8

Позиції гонщиків 2017 FIA World Rally Championship (після 13 етапів)

Місце

Гонщик/Команда

Бали

1

С. Ожьє/M-Sport World Rally Team

232

2

Т. Невілль/Hyundai Motorsport

208

3

О.Таньяк/M-Sport World Rally Team

191

4

Я. Латвала/Toyota Gazoo Racing World Rally Team

136

5

Е.Еванс/M-Sport World Rally Team

128

6

Д. Сордо/Hyundai Motorsport

95

7

Х.Паддон/Hyundai Motorsport

74

8

К. Мік/Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team

77

9

Ю.Хяннінен/Toyota Gazoo Racing World Rally Team

71

10

К. Брін/Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team

64

11

Е.Лаппі/Toyota Gazoo Racing World Rally Team

62

12

А. Міккельсен/Hyundai Motorsport

54

 

Кубок конструкторів 2017 FIA World Rally Championship (після 13 етапів)

 

Місце

Команда

Бали

1

M-Sport World Rally Team

428

2

Hyundai Motorsport

345

3

Toyota Gazoo Racing World Rally Team

251

4

Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team

218

 

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 9

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.