Tucson N Line - це перший автомобіль сегменту SUV, який оснащений спортивним пакетом N Line. В ході розробки моделі були використані технічні і візуальні рішення, раніше вже застосовані в спортивній лінійці N. Дана стратегія використовується компанією не вперше. Раніше набули "перевтілення" у спортивну версію тільки моделі i30 N Line і i30 Fastback N Line.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 6

Tucson - автомобіль який сприймається як комфортний та безпечний. Пакет N Line привніс в модель ефектний спортивний стиль і динамічність

Віце-президент компанії Андреас-Крістоф Хофманн прокоментував появу нової моделі наступним чином: «Tucson N Line - ідеальна покупка для споживачів, які цінують поєднання комфорту, привабливого дизайну і спортивної динамічності. Tucson -вже завоював сердця прихильників Hyundai на європейському ринку, і ми з гордістю представляємо оновлений варіант. Автомобіль створювався за участю фахівців бренду N, нашого спортивного підрозділу».

Покращені технічні параметри

На ринок Європи новий Tucson буде поставлятися з 3 типами двигунів. Один з них - дизельний. Агрегат складається з 0,44 кВт • г, 48-вольтного літій-іонного акумулятора, інвертора, конвертора для поєднання з 12В-системою і стартер-генератора. Потужність даного мотора - 185 к.с. У двигуні відмінно поєднується продуктивність і економність. Новий двигун на 11% економніше витрачає паливо, ніж його попередник - класичний 2-літровий агрегат.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 7

Динамічність

Просто глянувши на автомобіль, можна зрозуміти, що при його створенні використовувалися напрацювання підрозділу N. Хромована радіаторна решітка Cascading Grille, вдосконалені бампери, 19-дюймові легкосплавні колісні диски, корпуси бічних дзеркал і задній спойлер в чорному кольорі підкреслюють спортивний характер автомобіля. Чорна окантовка фар головного світла, унікальна форма світлодіодних денних ходових вогнів, затемнені віконні молдинги в поєднанні з дверними ручками в колір кузова (всього їх буде дев'ять). Все це створює спортивний спосіб Tucson N Line.

Автомобіль оснащений спортивними сидіннями. Оббивка - шкіра і замша. Також сидіння відрізняються наявністю логотипів N і яскраво-червоною прострочкою. Важіль КПП і рульове колесо також обтягнуті шкірою і прикрашені логотипом.

Автомобіль виробляється в чеському місті Ношовіцах. На ринки країн Євросоюзу оновлена модель надійде в травні 2019 року.