Місія та цінності

 

 

 

 

Філософія менеджменту

 

Місія та цінності Hyundai Motor Company | ВІК-Експо - фото 6

 

Наша основна мета - здійснювати мрії людства, створюючи нове майбутнє завдяки геніальному мисленню і постійному самовдосконаленню.

 

 

 

 

 

 

ЦІННОСТІ

Hyundai Motor Company визнає важливість та вплив автомобілів на суспільство та людство. Наша роль як провідного виробника автомобілів - стати для клієнтів надійним партнером на все життя. Ми будемо розбудовувати зв'язки з клієнтами, реалізовуючи своє бачення як партнера у світі автомобілів та за його межами.

 

 • Місія та цінності Hyundai Motor Company | ВІК-Експо - фото 7

  Покупець

  Ми просуваємо корпоративну культуру, спрямовану на клієнта, забезпечуючи найвищу якість і бездоганне обслуговування, та докладаємо зусиль, щоб задовольнити усі потреби наших клієнтів.

 • Місія та цінності Hyundai Motor Company | ВІК-Експо - фото 8

  Виклик

  Ми прагнемо постійного розвитку та приймаємо нові великі виклики,  і впевнені у неодмінному досягненні наших цілей.

 • Місія та цінності Hyundai Motor Company | ВІК-Експо - фото 9

  Співпраця

  Ми створюємо синергію через відчуття "спільності", що розвивається шляхом взаємного спілкування та співпрацею в компанії та з нашими діловими партнерами.

 • Місія та цінності Hyundai Motor Company | ВІК-Експо - фото 10

  Люди

  Ми віримо, що майбутнє нашої організації полягає в прагненні кожного співробітника компанії розвинути свій потенціал в дружньому корпоративному середовищі, де здібності, навички і працьовитість - головний капітал.

 • Місія та цінності Hyundai Motor Company | ВІК-Експо - фото 11

  Глобальність

  Ми поважаємо різноманітність культур і звичаїв, намагаємося залишатися найкращими у світі у своїй діяльності і прагнемо стати важливим глобальним корпоративним партнером.

 •  

БАЧЕННЯ 2020

Партнер у світі автомобілів та за його межами

 

Місія та цінності Hyundai Motor Company | ВІК-Експо - фото 12

 

Hyundai Motor Group створила нове бачення "Разом для кращого майбутнього", щоб виконати свою роль і відповідальність як надійної глобальної компанії. Hyundai Motor Company визначає своє бачення довічного партнера у світі автомобілів та за його межами, щоб наблизитись до своїх клієнтів та стати їхнім улюбленим брендом. Автомобіль вже не просто транспортний засіб, який об'єднує людей; він перетворився на життєвий простір, що займає центральну роль у житті людей. Таким чином, Hyundai Motor Company прагне стати надійним та стабільним партнером у повсякденному житті клієнтів. У цей час ми розробляємо екологічні та орієнтовані на людство технології майбутнього та створюємо оптимізовані глобальні системи управління, щоб забезпечити кращий досвід для своїх клієнтів.

 • Впровадження нового бачення у світ автомобілів

  Ми хочемо розширити концепцію автомобіля від простих транспортних засобів, які існують в даний час, до нового простору, що з'єднує людей з їхніми сім'ями, роботою та суспільством. Перетворивши автомобіль на частину життєвого простору, у якому люди можуть існувати у будь-який час, ми прагнемо надати нового змісту традиційному автомобілю.

 • Інноваційні рішення мобільності

  Ми забезпечимо для наших клієнтів сприятливі умови, підвищивши конкурентоспроможність на світовому ринку. З початку розробки продукту до сервісного обслуговування, ми гарантуємо, що кожен процес, пов'язаний з автомобілем, відповідає максимальній якості обслуговування наших клієнтів.

 • Орієнтовані на людину, екологічні технології та послуги

  Наш автомобільний бізнес привнесе у життя стабільність і зручність, завдячуючи інноваційним технологіям. Крім того, ми будемо продовжувати реалізовувати стале управління шляхом безперервної розробки нових технологій, спрямованих на підвищення енергоефективності. Ми також розширимо нашу сферу діяльності від виготовлення автомобілів до всього, що пов'язане з автомобільним транспортом, включаючи сировину, автозапчастини, фінансування, уживані автомобілі та переробку. Ми також будемо використовувати найсучасніші IT-технології для максимального зв'язку з нашими клієнтами.