Майбутнє, якого не доведеться чекати.

Вона тут. Вже. Більш витончена нова KONA Electric має оновлений дизайн, найновіші інтелектуальні технології - і запас ходу до 484 км на одному заряді.

Відкрий для себе нову KONA Electric.

У Hyundai ми керуємось ідеєю створення прогресу заради людства, яка, у свою чергу, постійно мотивує нас створювати транспортні засоби, які їдуть далі і виглядають краще. Точно як нова KONA Electric із захоплюючим новим дизайном та універсальністю кросовера. Поглянь уважніше на цей справді винятковий електромобіль.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 10

  Спортивна динаміка водіння. Вражаючий запас ходу.

  Ніхто ніколи не говорив, що електрична мобільність має бути нудною: насолоджуйся спортивним електричним прискоренням та пробігом до 484 км на одній зарядці.

 2. Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 11

  Новий електрифікуючий дизайн.

  Витонченіший та вишуканіший, новий дизайн екстер’єру привертає увагу плавними формами, новим світлодіодним освітленням та спортивними деталями, що підкреслюють ДНК кросовера Hyundai.

 3. Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 12

  Високотехнологічний внутрішній простір.

  Поєднання 10,25’’ цифрової панелі приладів з 10,25’’ мультимедійною системою надають місцю водія високотехнологічного вигляду і забезпечують максимальну видимість та контроль.

  Що таке електромобіль?

  Повністю електричний автомобіль KONA Electric не використовує паливо, а тому при русі не створює шкідливих викидів. Оскільки в електромобілі відсутня коробка передач та зчеплення, вартість обслуговування зменшується, а розгін дуже динамічний завдяки 395 Нм крутного моменту. Плавне та швидке прискорення робить автомобіль продуктивним, а водіння захоплюючим.

  Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 18
  1. Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 19

   Покращена безпека.

   Завдяки Hyundai SmartSense, нашим передовим вдосконаленим системам допомоги водієві, ти отримуєш найновіші функції безпеки та допомоги при водінні для більшого спокою.

   KONA та KONA N Line.

   Все, що тобі так подобається. Окрім повністю електричної версії, нова KONA також доступна у інших версіях. В нашому модельному ряді також наявна бензинова версія, а якщо ти шукаєш привабливий передовий спортивний вигляд – для тебе вперше доступна динамічна та натхненна автоспортом комплектація N Line.

   Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 20

   Нова KONA.

   Нова KONA з новим сміливим, прогресивним дизайном, передовими можливостями зв’язку та новітніми функціями безпеки.

   Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 21

   KONA N Line.

   Динамічна, натхненна автоспортом комплектація N Line вперше доступна з новою KONA.