У "Хюндай Мотор Україна" визначили кращого механіка року


8-9 жовтня 2018 року відбувся фінальний етап Олімпіади Професійної майстерності технічних фахівців (механіків) дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна", у якому взяли участь 8 кращих співробітників офіційних дилерських центрів Hyundai. Переможцем Олімпіади став фахівець дилерського центру "Автотрейдінг Харків" Олексій Хлопко, який представлятиме Україну на Міжнародному Чемпіонаті технічних фахівців Hyundai в Південній Кореї у 2019 році.

У першому етапі Олімпіади, який відбувся в вересні у форматі онлайн-тестування, взяли участь 36 фахівців дилерських центрів Hyundai. В результаті тестування було визначено вісім найсильніших механіків, які вийшли у фінальний етап Олімпіади.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 6

8-9 жовтня фіналісти зібралися на базі тренінг-центру Hyundai в Києві, де їм потрібно було виконати низку контрольних завдань на автомобілях і компонентах, демонструючи свої професійні знання та вміння. За роботою учасників фінального етапу спостерігали незалежні експерти, які повинні були оцінити навички механіків при роботі з автомобілями Hyundai.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 7  

Переможцем Олімпіади став фахівець дилерського центру "Автотрейдінг Харків" (м. Харків) Олексій Хлопко. Він представить Україну на Міжнародному Чемпіонаті технічних фахівців Hyundai в Південній Кореї у 2019 році.

 

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 8

Друге місце зайняв технічний спеціаліст дилерського центру "Хюндай Мотор Поділля" (м. Хмельницький) Сергій Качуринський, а третє - співробітник дилерського центру "Едем Авто" (м. Київ) Сергій Пономарьов.

"Компанія "Хюндай Мотор Україна" висловлює подяку всім учасникам Олімпіади, які засвідчили високий рівень знань та вмінь. Ми пишаємося, що в офіційних дилерських центрах Hyundai працюють справжні професіонали своєї справи", - сказав Сергій Топорков, директор з сервісу "Хюндай Мотор Україна".   

 

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 9

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.