Компанія Hyundai удостоїлася визнання на врученні премії «Кращий позашляховик Північної Америки 2019 року». Переможцями стали дві моделі автоконцерну: Kona і Kona Electric. Вручення премій було проведено в рамках нині проходить світового автосалону в американському Детройті. Кращим автомобілем року, що наступив був визнаний седан G70. Він розроблений компанією Genesis, яка належить Hyundai.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 6

З цього приводу висловився Брайан Сміт, операційний директор американського підрозділу Hyundai: «Те, що наші дві моделі удостоїлися нагород на такому престижному форумі, вселяє в нас гордість. Модель Kona створювалася для людей, які ведуть активне життя. Ми врахували всі потреби такого споживача. Це компактний автомобіль з унікальним стилем. До того ж, він є доступним. Це авто диктує нові стандарти в своєму сегменті ».

Успіх Hyundai Kona - це не тільки премії на різних конкурсах. Популярність автомобіля підтверджується обсягами продажів. В одних лише Сполучених Штатах за минулий рік було реалізовано 47 090 авто.

Манфред Фітцджеральд, глава компанії Genesis, сказав, що премія, якої удостоїлася модель G70, є доказом того, що цей седан повністю задовольняє потреби сучасного споживача. «Наша мета - випускати автомобілі під брендом Genesis, які б ідеально підходили під образ життя покупців. G70 не дарма отримав цю престижну премію. Це розкішний седан, в якому гармонійно поєднується елегантність і спортивність ».

«Північноамериканський автомобіль і позашляховик року» - захід, який проводиться починаючи з 1994 року. Журі складається з кращих журналістів Канади і США. Всього в журі входить 54 людини.