Hyundai CRADLE відкрив офіс в Європі


Компанія Hyundai Motor офіційно відкрила представництво корпоративного венчурного підрозділу Hyundai CRADLE в Берліні (Німеччина). Це третій офіс CRADLE в світі: штаб-квартира підрозділу знаходиться в Силіконовій долині (США), а перший іноземний офіс компанії був відкритий у Тель-Авіві (Ізраїль).

Hyundai CRADLE співпрацює і активно інвестує в перспективні глобальні стартапи, щоб прискорити розробку передових технологій, які допоможуть у розвитку майбутньої мобільності, розумних міст і екологічних інновацій. Підрозділ CRADLE у Берліні буде співпрацювати зі стартапами, університетами та стратегічними партнерами, що займаються розвитком "проривних інновацій" в європейському регіоні.

Купити автомобіль в ВІК-Експо. Модельний ряд Hyundai | ВІК-Експо - фото 6

"Німеччина відома своїм промисловим виробництвом, дизайном і високою якістю продукції. Берлін, в свою чергу, є хабом, що динамічно розвивається, з міжнародною репутацією в області цифрових інновацій, і саме тому ми вирішили відкрити європейську штаб-квартиру в столиці Німеччини. Як стратегічний інвестор, ми вивчаємо проривні технічні та бізнес-ідеї і будемо підтримувати європейські дослідження і технологічні розробки на регіональному рівні. У портфелі нашої компанії вже є кілька перспективних партнерських проектів з компаніями з Європи. Ми відкриті до пропозицій і в найближчому майбутньому налагодимо співпрацю з новими компаніями", - сказав Едвін Еріксен, голова Hyundai CRADLE Berlin.

У свою чергу Джон Су, віце-президент і голова штаб-квартири Hyundai CRADLE в Силіконовій долині, заявив, що "місія компанії полягає в тому, щоб прискорити перетворення Hyundai Motor Group в світового лідера в сфері майбутньої мобільності". За його словами, Європа має багатий творчий потенціал і підприємницький дух. "Довгострокова стратегія нашої компанії передбачає створення нових мобільних платформ для поліпшення життя і пересування людей у містах Європи, тому Hyundai робить значний крок вперед, відкриваючи підрозділ CRADLE у Берліні", - підкреслив пан Джон Су.

Наразі CRADLE співпрацює з кількома європейськими підприємствами, акселераторами та інноваційними платформами:

Earlybird - венчурний інвестор з Берліна, орієнтований на європейських технологічних інноваторів. Компанія Earlybird була заснована у 1997 році, в даний час керує більш ніж 1 млрд. євро в активах, які перебувають під управлінням, має 30 реалізованих проектів. Hyundai уклав угоду з Earlybird Digital West в якості довгострокового партнера.

WayRay AG - швейцарський стартап, що спеціалізується на високотехнологічних інноваціях і є піонером в розробці голографічних систем відображення доповненої реальності (AR) для транспортних засобів. Hyundai зробила стратегічні інвестиції в WayRay для розробки першої в світі голографічного системи навігації AR.

NUMA: Data City - піонер інновацій у Франції. Hyundai працює з NUMA в програмі DataCity. DataCity - це унікальна партнерська програма, що об'єднує муніципалітет Парижу, корпоративних партнерів і ряд стартапів для розробки інноваційних практичних рішень міських питань з використанням великих даних. Разом з Total в якості корпоративного партнера і стартапу AI Greentropism, що спеціалізується на спектроскопії, Hyundai веде розробку рішення, яке значно поліпшить майбутні можливості спільного використання автомобілів.

Intelligent Mobility Accelerator - Hyundai розпочинає співпрацю з Transport System Catapult, елітним центром технологій та інновацій Великобританії, і Wayra UK, провідним світовим бізнес-акселератором стартапів, який є частиною Telefónica Open Future, для роботи з передовими стартапами з високим потенціалом росту в транспортній галузі Великобританії.

Startup Autobahn - одна з найбільших і найуспішніших інноваційних платформ в Європі, орієнтована на апаратні та програмні ідеї, які забезпечать майбутнє мобільності. Беручи участь в корпоративній спеціалізованій програмі мобільності, Hyundai CRADLE Berlin шукає перспективні технологічні стартапи для спільної реалізації пілотних проектів Hyundai Motor Group.

Компанії-партнери європейського підрозділу Hyundai CRADLE отримають фінансову підтримку разом з наданням бізнес-технологій та досвіду Hyundai, щоб допомогти їм у формуванні їх ринкової вартості і реалізації їх стратегій. Вони також матимуть можливість використовувати глобальний бренд Hyundai Motor Group і його лідируючі позиції на ринку.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.