Крок у простір.

І у цьому просторі ви маєте необмежені можливості. Зробіть крок у напрямку абсолютно нової STARIA – відчуйте винятковий комфорт, універсальність, найвищий рівень безпеки та зв’язку. Це один маленький крок для Hyundai і один величезний стрибок у майбутнє MPV.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 8

  Створений, щоб виділятися.

  Наслідуючи спрощену форму космічного корабля, зовнішній вигляд STARIA натхненний світловою лінією, що освітлює горизонт Землі при сході сонця, коли дивишся на нього з космосу.

 2. Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 9

  Найкращі в своєму класі функції безпеки.

  Завдяки найкращим у своєму класі функціям безпеки STARIA забезпечує ще більше спокою під час їзди: до шести подушок безпеки та широкий асортимент вдосконалених систем допомоги водієві.

 3. Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 10

  Простір, стиль та універсальність.

  Ласкаво просимо до нової ери багатоцільових автомобілів – дизайн місткого салону у стилі lounge дозволяє вам та вашим пасажирам насолоджуватися більшим простором та універсальністю.

  STARIA Wagon: комфортний салон для 9-ох пасажирів з 1303-літровим багажним відділенням.

  Знаковий зовнішній вигляд універсалу STARIA – це лише половина історії. Кожен сантиметр цього стильного 9-місного автомобіля оптимально використовує простір кабіни, щоб кожен на борту насолоджувався комфортом. Отже, незалежно від того, чи ви їдете з сім’єю в подорож чи в аеропорт з клієнтами – це ідеальний вибір для забезпечення місткості та універсальності.

  Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 11
  Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 12

  STARIA Premium: підносячи 7-місну мобільність до рівня розкоші.

  Елегантно футуристична STARIA Premium робить більше, ніж просто встановлює нову естетику дизайну - автомобіль переосмислює сегмент розкішних мікроавтобусів, щоб започаткувати власний клас. Перейдіть до представницького класу з цим розкішно обладнаним 7-місним автомобілем і відчуйте новий рівень комфорту. Преміальні електро керовані сидіння для релаксації у другому ряді легко відкидаються та переміщуються для більш зручної посадки чи отримання максимального вантажного простору.

  1. Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 21

   Розумні мультимедіа.

   Вам та вашим пасажирам легко бути на зв'язку завдяки бездротовій зарядці смартфону, портам USB спереду і ззаду, 10,25-дюймовій цифровій панелі приладів і сенсорному екрану.

  2. Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 22

   Розумна зручність.

   За допомогою камери та динаміків постійно підтримується зв’язок з пасажирами (або домашніми улюбленцями) другого ряду. Проводьте зустрічі чи просто спостерігайте за тим, що відбувається ззаду.

  3. Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 23

   Розумна безпека.

   Розумні функції, такі як асистент запобігання зіткненню спереду (FCA) і асистент запобігання зіткненню в «сліпих» зонах (BCA), забезпечують додаткову безпеку пасажирів.

   Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 24

   Дивіться презентацію абсолютно нової STARIA!

   Абсолютно нова STARIA була представлена світу 14 квітня – дивіться подію тут:

   Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

   Як і кожен автомобіль Hyundai, нова STARIA була побудована за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію 5 років або 100 000 км пробігу, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не переживати за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

   Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 25
   Hyundai STARIA (Старія) м. Рівне | ВІК-Експо - фото 26

   Дізнатися більше про абсолютно нову STARIA.

   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. 1
   2. 2